Kuchenna (od)nowa

Projekt kuchni

2019

2
0
1
9

Powierzchnia
24m2

Kuchenna (od)nowa.

Po kilkunastu latach użytkowania kuchni inwestorzy zdecydowali, że czas na odnowienie pomieszczenia. Remont obejmował wymianę mebli, podłogi, drzwi do spiżarni i odświeżenie ścian. Do układu szafek została dostosowana również instalacja elektryczna.

Ze względu na specyficzny układ otworów drzwiowych i okiennych nie miałam dużego pola do popisu jeśli chodzi o układ funkcjonalny. Największy problem stanowiła lokalizacja lodówki, która przed remontem stała przy kuchennym oknie. Postanowiłam, że nowa lodówka zostanie w tym samym miejscu co stara i dostanie odpowiednią oprawę. W ten sposób powstała piękna zabudowa meblowa, połączenie dekoracji i funkcji. W środkowej części, za lewym skrzydłem mieści się lodówka w zabudowie a za prawym szuflady na świąteczne sztućce, zastawę oraz ekspres na kawę. Witryna po obu stronach frontów fornirowanych czeczotem nadaje całości lekkości i elegancji.

W kuchni niewątpliwe skrzypce grają detale - czeczot na frontach, płytka gresowa na podłodze i ścianie, frezowane zwieńczenia mebli oraz ponadczasowe oprawy oświetleniowe.

Kuchnia kolekcjonerów sztuki nie mogła być inna.

Powierzchnia
24m2

Formularz kontaktowy

Każdy dobry projekt zaczyna się od rozmowy!

Dlatego rozmowa jest zupełnie darmowa i niezobowiązująca. Doskonale wiem, że każda dobra zmiana czy początek nowego, dobrego projektu zaczyna się od znalezienia wspólnego języka. Im więcej szczegółów poznam, tym sprawniej i efektywniej będzie przebiegała nasza współpraca.

Bądźmy w kontakcie!​